img-mobile

Industriālo Grīdu Remonts

Technoway Industries, izmantojot ilggadējo pieredzi, zināšanas un profesionālu tehniku, piedāvā veikt betona grīdu un betona virsmu remontu.

 

Mēs piedāvājam

    Veikt jebkuras sarežģītības remonta darbus industriālām betona grīdām, sākot no plaisu aizpildīšanas, delaminēto virskārtu atjaunošanas,  līdz daļējai vai pilnīgai grīdas nomaiņai. Piedāvājam izstrādāt un veikt grīdas pārbūvi pielāgojot grīdu konstrukciju klientu prasībām. Veidot padziļinājumus, paaugstinājumus, tehnoloģiskos kanālus, kā arī citus nestandarta risinājumus piemēram, sliekšņiem, pārejām un citiem mezgliem, kas atvieglos jūsu ražošanas procesu.

 

Mūsu pieredze

    Pasūtītāja vajadzībām esam īstenojuši vispārdrošākos projektus, piedāvājot dažādu materiālu un konstruktīvu risinājumu pielāgošanu konkrētam objektam.

Kāpēc izvēlēties mūs?

   Mēs esam pārliecināti, ka atbilstoši pielāgoti mūsdienu tehnoloģiju risinājumi, atvieglo ikdienas darbu un paaugstina Jūsu darba efektivitāti. Mēs esam komanda ar zināšanām metāla un betona apstrādes jomā. Katrs Tehnoway Industries klients un atbilstoši piedāvātais risinājums ir unikāls, un to veicam ar visaugstāko atbildību, tieši tā, kā to dara vislabākie!

 Pateicamies, ka Jūs mūs izaicināt!

Pirms un Pēc